Tesis Yönetimi Hizmetleri

Anasayfa / Hizmetler / Tesis Yönetimi Hizmetleri

Tesis Yönetimi Hizmetleri

Tesis Yönetimi (TY), insanları, mekânı, süreci ve teknolojiyi bütünleştirerek çalışma ortamının iş görme yeteneğini maksimum düzeye yükselten çok yönlü bir hizmettir. ,ATB 10 Yıla aşkın bir süredir faaliyet gösterdiği TY’de küresel lider konumundadır. TY hizmetimiz, sürekli yenilenerek kendini yeniden üretme yeteneğine sahip “Entegre Tesis Hizmetleri” modelimiz çerçevesinde kurgulanmıştır.

Günümüz işletmelerinin giderek daha da kompleks hale gelen yapıları, ATB’in üstün nitelikli temizlik, güvenlik, catering, haşere kontrol ve bitki bakım hizmetlerinin birinden veya birkaçından yararlanmayı vazgeçilmez kılar. Şimdi küresel know-how’ımız, köklü birikimimiz, engin deneyimimiz ve uzman çalışanlarımızla yarattığımız TY hizmeti ile daha fazlasını elde etmenizin zamanı geldi!

TY, ATB olarak verdiğimiz tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplar ve her hizmetin mükemmel bir entegrasyon içinde gerçekleştirilmesini sağlar. Farklı alanlarda hizmet veren ekiplerimizin yönetiminden kontrolüne, hizmet kalitesinin standardize edilmesinden eşgüdümlü hareket planına kadar her ayrıntı, işletmenizin yararını en üst düzeyde gerçekleştirmeye odaklıdır. TY, bir başka hizmet sunucuya ihtiyaç bırakmayan yapısıyla da eşsizdir.

back