Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda

ATB Temizlik,Danışmanlık,Gözetim,Denetim,Kontrol,Teknik Hizmetler,Tesis Yönetimi  ve Dış Kaynaklı Çözüm Ortağınız.
 
ATB Şirketler grubu olarak,Temizlik,Teknik Hizmetler,Bina Yönetimi,Bordloma,müşavirlik ve Çok sayıda yan destek hizmetlerin yönetimi ve sağlanması için tek kaynaktan uzmanlık sunmakta olan örnek  hizmet firmaları grubudur.
    
2010 yılından bu yana faaliyette bulunan şirket kurucularımız, bir çok firmada yöneticilik ve ortaklık yapmıştır,artık kendi başına tek yürek olarak kalite ve güven içinde, müşteriye adanmış uzman ekibiyle,geliştirilmiş denetim sistemleri ve etkin varlık yönetimine dayalı yöntemlerini kullanarak çok çeşitli tesislere güvenlik sis, temizlik, bakım, işletim, ve bordrolama Hizmetlerini bütünleştiren, gereksinimlere uyarlanmış toplam çözüm hizmetleri vermektedir.
 
Bugün çok sayıda ATB TEMİZLİK ticaret,sanayi,devlet,eğitim,konut,savunma,perakende satış, sağlık, lojistik ve turizm dahil çok sayıda sektörde yeteri kadar  mal ve altyapı varlığı portföyüne profesyonel hizmetler Sunarak Türkiye’ de önde gelen Temizlik,Gözetim,denetim,danışmanlık ve hizmet firmaları arasında yer almaktadır.

Misyon

Bu sektörde şirketler arasındaki konumunu geliştirerek, piyasa ve rekabet ortamının getirebileceği şartlarda istenilen hizmetin başlangıcından sonucuna kadar geçen tüm aşamalarda elindeki kaynakların optimum kullanımı ile müşterilerine sorunlarının çözümü doğrultusunda T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden azami derecede hizmet verebilmektir.

Vizyon

Sektöründeki pazar payını genişleterek Türkiye gelişiminin önünde tutan , yurt çapında faaliyet gösteren, hizmetlerinin niteliğini sürekli iyileştirerek müşteri beklentilerini karşılayan ve tercih edilen şirket olmayı vizyonu olarak kabul ederiz


  • check Yaratıcılık
  • check Deneyim
  • check Takım Çalışması
  • check Sonuç
back